On Air! – 10

In deze uitzending van New Folk Sounds on air beluisteren we in anderhalf uur een deel van de muziek waarover het tweemaandelijkse folk-, wereldmuziek- en rootsmagazine New Folk Sounds 136 schrijft. Veel tipscds, een flink aantal artikelen en verder ‘gewoon lekkere’ cds. 

Samenstelling: Marius Roeting – NFS 136
  1. De Stokers – Gezag (de Stokers).
    De stokers – eigen beheer
  2. Daniel Kahn & Painted bird – March of the jobless corps-Arbeitslozer marsh (Mordegai Gebirtig).
    Lost Causes – Oriente RIEN cd 77
  3. De Kift – Carburateur (Werner Schwab, Vincent van Warmerdam).
    Brik – eigen beheer
  4. Ronnie Potsdammer – Lijkzang van weleer (Brassens, vert van Altena).
    Ronnie Potsdammer zingt strikt voor volwassenen – Delta DE 106
  5. Hans Mortelmans & groep – City van de mode (Mortelmans).
    Parima – Wild Boar WBM 21098   
  6. Coby Schreijer & Dick Poons – De Belleman (trad).
    Die Burg Waldeck festivals 1964-1969 – Bear Family rec
  7. Otto Groote ensemble – De anner Steerns an d´Heven (Groote).
    De anner Steerns an d´Heven – GMS08-09
  8. Dina Drinks Tea – Growing older (Dina Popma).
    May i found you – eigen beheer
  9. Calahan Morris  & Eli West – On God’s Rocky Shore (Morris & West).
    The holy coming of the storm – eigen beheer.
  10. Filthynelly – Subway to Berlin (Van der Els, Filthynelly).
    Feztival – Silvox SIL 250
  11. Paul McKenna Band – Silent Majority (Lionel McClelland).
    Stem the tide – Greentrax CDTRAX 359.
  12. Marry Waterson & Oliver Knight – Angels Sing (Waterson).
    The days that shaped me – One little Indian 1087
  13. Pierre Bensusan – Dame Lombarde (trad).  
    Pres de paris – DADGAD Music DM1001
  14. Zaman Fabriq – Makedonski tansi (Nedjalko Nedjalkoc – B. Allery).
    Zaman fabriq – Buda Musiques 860209
  15. Tamikrest – Dihad Tedoun Itran (trad).   
    Toumastin – Glitterhouse, LC 08323
  16. Habib Koite, Afel Bocoum & Oliver Mtukudzi – Diadie (Bocoum).
    Acoustic Afrika in concert – Contre Jour CJ027
  17. Susana Baca – Reina De Africa (Baca).
    Afrodiaspora – Luaka Bop
  18. Kari Bremnes –  Togsang (Bremnes). 
    Fantastisk allerede – Kirkelig kiulturverksted FXCD 362
  19. Emin Yagci – Bulutlar OynarOynasir Sankiz (trad).
    Tulum – Felmay Fy 8173
  20. Svjata Vatra –  Piimanaiste polka (trad).   
    Zillja Zelenen’ke – eigen beheer
  21. BalaxyOrchestra – 3 hot turki (van Noten & Thys).
    Wilkey may trip – BO001
  22. Shtelt Band Amsterdam – Old bulgar (trad).
    The Klezmer village – Chamsa CD014

Samenstelling: Marius Roeting

Scroll naar top